PAR TĪMEKĻA VIETNI

Ja tu vēlies iepazīt Jēzu Kristu tuvāk vai palīdzēt citiem uzsākt vai attīstīt personīgas attiecības ar Viņu, tad šī tīmekļa vietne ir paredzēta tev!

KatramKristietim.lv ir tīmekļa vietne, kuras mērķis ir palīdzēt katram kristietim izaugt attiecībās ar Dievu un Kungu Jēzu Kristu. To izveidoja un uztur starptautiska kristīgi izglītojoša bezpeļņas organizācija / biedrība Agape LV (Agape Latvija) ar filiālēm vairāk nekā 190 valstīs.

Mēs sadarbojamies ar tradicionālajām kristīgajām konfesijām un mūsu darbība ir vērsta, lai rosinātu kristīgu kustību veidošanos, pievēršot, apmācot un sūtot Kristum uzticīgus mācekļus, tā, lai ikviens pazītu kādu, kurš patiesi seko Jēzum. Ja vēlies izlasīt mūsu ticības apliecību, tad spied te, lai pārietu uz mūsu organizācijas informatīvo mājas lapu.

Tīmekļa vietnes KatramKristietim.lv ievietotie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Likumu par autortiesībām. Jebkura materiālu pārpublicēšana citur internetā ir aizliegta.

Ja tu šaubies par savām attiecībām ar Dievu vai, ja tev ir kādi neatbildētie jautājumi, mēs ieteicam tev apmēklēt IepazītDievu.lv, kā arī KatramStudentam.lv. Šīs tīmekļa vietnes palīdz izskaidrot, kas ir Dievs un ko īsti nozīmē pazīt Viņu. KatramStudentam.lv vietne ir īpaši izstrādāta priekš jauniešiem un studentiem (kā var secināt pēc nosaukuma), bet daudz pieaugušo atrada, ka tā ir ļoti vērtīga arī viņiem. Mēs aicinām tevi apmeklēt, izpētīt to, kā arī ieteikt to saviem līdzcilvēkiem.

Ja vēlies iepazīties ar mūsu organizācijas privātuma politiku šai interneta vietnei, spied te...

© KatramKristietim.lv